Badania hormonalne po odstawieniu Visanne

Chciałam zapytać czy jeśli mam wykonac hormonyFSH, LH, estriadiol i TSH miedzy 2-3 dc. Tydzien temu odstawiłam visanne i chciłam zapytac czy juz mogę wykonać te badania czy odczekać kilka cyklów po visanne?Chce zeby wyniki były miarodajne i prawdziwe dlatego prosze o odp.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wykonanie badania przy rozpoczęciu najbliższego cyklu po odstawieniu leku. Pozdrawiam