Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Badania hormonalne po zakończeniu krwawienia

Witam. Dostałam skierowanie od ginekologa na badania hormonalne: testosteron, DHEA-S, androstendion. Lekarz zalecił je wykonać tuż po miesiączce, moja miesiączka trwa zazwyczaj 5dni, wczoraj właśnie był 5 dzień więc dziś poszłam zrobić badanie pomimo,że rano miałam jeszcze lekkie krwawienie czy może to jakoś wpłynąć na wynik badania? Z góry dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Kiedy duża wada wzroku jest wskazaniem do cesarskiego cięcia?

Jednym ze wskazań do wykonania cesarskiego cięcia jest duża wada wzroku u kobiety. Jak poważna musi to być wada? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o wskazaniach do CC.

Nie będzie miało to wpływu na wyniki. Ale jeżeli dobrze myślę to Powinna wykonać Pani jeszcze LH, FSH, estradiol, TSH i PRL. a wtedy powinny być one wykonane między 2-4 dniem cyklu

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. W pracy zawodowej skupia się na ginekologii plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Laseroterapii Ginekologicznej. Odznaczony certyfikatem Laur Pacjenta 2013.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy