Badania hormonalne po zakończeniu krwawienia

Witam. Dostałam skierowanie od ginekologa na badania hormonalne: testosteron, DHEA-S, androstendion. Lekarz zalecił je wykonać tuż po miesiączce, moja miesiączka trwa zazwyczaj 5dni, wczoraj właśnie był 5 dzień więc dziś poszłam zrobić badanie pomimo,że rano miałam jeszcze lekkie krwawienie czy może to jakoś wpłynąć na wynik badania? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nie będzie miało to wpływu na wyniki. Ale jeżeli dobrze myślę to Powinna wykonać Pani jeszcze LH, FSH, estradiol, TSH i PRL. a wtedy powinny być one wykonane między 2-4 dniem cyklu