Skierowanie od ginekologa na badania hormonalne: testosteron, DHEA-S, androstendion

Witam. Dostałam skierowanie od ginekologa na badania hormonalne: testosteron, DHEA-S, androstendion. Zalecił je wykonać tuż po miesiączce, czyli kiedy je dokładnie wykonać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę wykonać badania tak jak zalecił lekarz, tj. następnego dnia po zakończeniu się miesiączki.