Badania hormonalne przed wizytą u ginekologa-endokrynologa

Witam, Z powodu nieregularnych miesiączek lekarz ginekolog zlecił mi usg narządów rodnych oraz badanie krwi (PRL, TSH, FT4). Ponieważ USG wskazało jajniki z cechami PCO zapisałam się na prywatną wizytę do ginekologa-endokrynologa. Zastanawiam się czy przed wizytą nie byłoby wskazane wykonać dodatkowych badań hormonalnych - ewentualnie jakich - aby umożliwić lekarzowi diagnozę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę d specjalisty. W razie konieczności zostaną zlecone niezbędne badania.