Badania hormonalne przy chorobie Hashimoto
Dzień dobry. Stwierdzono u mnie w maju chorobe Hashimoto przy anty tg i anty tpo w normie (usg ja wskazalo) tsh wynosi 6.02. otrzymalam dawke leku euthyrox 25. Wczoraj wyniki przedstawialy sie nastepujaco : tsh 1.32 ft4 22.56 prolaktyna 712 . Co to oznacza?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Tsh wróciło to normy, najprawdopodobniej konieczne będzie zmniejszenie dawki euthyroxu, wskazana kontrola u endokrynologa.
Pozdrawiam