Co może oznaczać duży wzrost anty tpo?

Witam. Chorują na hashimoto. 4 miesiące temu byłam u endokrynologa mój wynik tsh wynosił 0.501 , a anty tpo 500. zmieniła mi doktor dawke na 37.5 i mój tsh wynosi teraz 0.191 a anty tpo 1014. Dlaczego zwiększyło mi się tak anty tpo ? o czym to swiadczy ? Doktórka nie udzieliła mi konkretnej odpowiedzi.

nie ma potrzeby potarzania badania bo zawsze będzie zmienne i zawsze podwyższone = szkoda zł.
Ważne żeby hormon przysadki TSH był w normie ( szczególnie w czasie ciąży !! )
TSH jest u Pani w normie i taka mała Euthyroxu dawka wystarczy ale po 3-6 miesiącach wskazana kontrola i ewentualna korekta dawki leku.