Badania hormonalne przy nieregularnych miesiączkach

Witam. Pisałam niedawno w sprawie nieregularnych miesiączek i polecono mi badania hormonalne i USG... Jak nazywają się te badania hormonalne? Czy przez ten nieregularny okres mogę mieć później problemy z zajściem w ciążę?

Wielce Szanowna Pani ! Pani zdrowotna sytuacja wymaga prowadzenia przez lekarza z Pani miejsca zamieszkania. Przez internet nic wiecej nie mogę doradzić. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa