Badania hormonalne przy trądziku

Witam, od 7 lat zmagam się z trądzikiem. Mam już 21 lat a nadal nie schodzi, ciągle wyskakują nowe. Chodzę do dobrego dermatologa przepisuje mi różne leki, mam robione kwasy, laser fraxel a i tak nie widać poprawy. Jakie badania hormonalne wykonać ? Które odpowiadają za trądzik ? Często mam nastroje depresyjne przez ten trądzik. Proszę o pomoc

Dzień dobry,

Sam trądzik nie jest powodem do wykonania badań hormonalnych- taką decyzję powinien podjąć lekarz dopiero po wykonaniu badania lekarskiego i odpowiedniej ocenie Pani stanu zdrowia.

Pozdrawiam serdecznie.