Badania hormonów a planowanie ciąży

witam mam 38 lat od 2 lat staramy się o dziecko .Ja mam 3 dzieci i pierwszego małżeństwa.A teraz nie mogę mieć dziecka bo zagineło mi plemniki robiłem wyniki FSH/295.LH/13.97,Estradiol/48.00.Prolaktyna/12.87 Testosteron7.26 obecnie biorę TAMOXIFEN 10,2/1 czy mamy szanse na dziecko.pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań powinien zinterpretować lekarz prowadzący w oparciu o aktualny stan kliniczny. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.