Badania hormonów przed staraniem o ciążę

Witam, będę po raz 3 starać się o ciąże i mam zlecone od ginekologa badania: - progesteron, - prolaktyna, - foli tropina, - lutropina, - białko S wolne i Całkowite, - homocysteina. Zapomniałam spytać lekarza, w których dniach cyklu muszę je wykonać, aby były wiarygodne, a obecnie ma urlop. Czy mogę od Państwa otrzymać taka informację?

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Zwykle jeżeli nie jest zaznaczone inaczej badania wkonuje się w 2-5 dniu cyklu miesiączkowego.