Badania hormonów przy podejrzeniu PCOS
Witam Czy te wyniki świadczą o tym że mogę mieć pco Tsh: 2,61 FSH: 6,56 F przed owul 3,5-12,5 f owul: 4,7-21,5 f po owul :1,7-7,7 postmenopauza: 25,8-135 LH: 12,64 :Faza przed owulacja : 2,4-12,6 f owul: 14,0-95,6 f po owul :1,0-11,4 postmenopauza:7,7-58,5 Badania wykonane były w 8 dniu Cyklu. A w usg Prawy jajnik 28x23 lewy 29x24 oba jajniki z drobnymi pęcherzykami do 5mm (objętość ) jajników 8cm3?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, wyniki nie powinny budzić Pani niepokoju. Pozdrawiam