Badania hormonów tarczycy a diagnoza Hashimoto

Witam serdecznie.... zazywajac leki (eltroxin 1mg) mozliwe jest zdjagnozowanie hashimoto?Otoz moj lekarz wykonal tylko TSH,T3 oraz T4 i na tej podstawie przepisal tabletki nie wyjasniajac owej niedoczynnosci....Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.