Prośba o interpretację wyników badań po leczeniu niedoczynności tarczycy

Witam ponownie! Bardzo prosze o interpretacje wynikow badan , rok temu leczylam sie na niedoczynnosc tarczycy, od siedmiu miesiecy nie biore tyroksyny. Powinnam byla brac lek jednak odstawilam gdyz bardzo zle sie po nim czulam, zrobilam badania kontrolne i okazujesie zesa w normie TSH 3,03 mU/L T4 10,1 ?g/dL T3 0,8 ?g/L ?-nie mam takiej litery na klawiaturze. Czy w takim razie powinnam wrocic do brania lekow? z gory dziekuje i pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza endokrynologa, bez poznania choroby podstawowej nie można określić konieczności przyjmowania leków.