Badanie hormonów tarczycy w 34. tygodniu ciąży

Jestem w 34 tyg ciazy. Tydz. Temu zdiagnozwano u mnie cukrzyce ciazowa, ale to jest pod kontrola dzieki diecie. Lekarz zlecil rowniez badania hormonow tarczycy. Moje wyniki to Free T4 9.9 pmol/L Tsh 1.02 mlU/L Lekarz zlecil powtorzenie badan, gdyz t4 wydaje sie zbyt niskie w stosunku do prawidlowego Tsh. Nie mialam wczesniej robionych badan tarczycy ani przed ciaza ani w trakcie. Dodam ze u mojej siostry zdiagnozwano niedawno chorobe Hashimoto.czy sa powody do zmartwien

Aleksander Ropielewski

Proponuję powtórzenie wyników. Na chwilę obecną nie ma zbytnich powodów do niepokoju.