Co oznaczają wyniki badań hormonów i dlaczego nie ma okresu?

Witam Moje ostatnie badania hormonalne w 4 dniu cyklu FSH 14.2 IU/L, LH 5.6 IU/L, Oestradiol 178 pmol/L, Prolactin 90 mlU/L, TSH 0.91, Free T4 16.1 pmol/L. W 21 dniu cyklu Progesteron 45 nmol/L. W 11 dniu cyklu mialam plamienia ktore trwaly 14 dni.Na plamienia mialam przepisana luteine 2x1 tabl przez 10 dni. Usg robione w 13 dniu cyklu bez zmian tylko niewielka cysta. Teraz jest 38 dzien cyklu I okresu nie ma. Czy mam zaczac brac ponownie luteine zeby wywolac okres, czy czekac? Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa. bez podania norm obowiazujacych w danym laboratorium nie mozna się wypowiedzieć.