Wyniki badań hormonów wykonanych w 12. dniu cyklu

witam, mam 34 lata i nieregularne miesiaczki .Prosze o interpretacje wynikow ,wykonanych w 12 dniu cyklu. TSH -3.5 mlU/L free T4 - 14.00 pmol/L FSH- 7.2 IU/L follicular: 2-11 luteal: 2-9 post menop>25 OESTERIOL -220 pmol/L follicular: 70-500 mid-cycle: 250-1350 luteal : 100-800 post menop :<170 male <170 Dziękuje bardzo i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Co do hormonów tarczycy nie można się wypowiedzieć ponieważ nie podała Pani norm. natomiast podane hormony są w normie a były wykonywane inne jeszcze? Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.