Badania krwi a obecność narkotyków

witam jestem ofiara gwałtu przy tej czynosci podano mi narkotyki marichułane zgłosiłam to dopiero na 2 dzien rano miałam pobierana krew czy wykryja mi narkotyk jak mineło 12 godz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W zależności od tego jakie narkotyki Pani podano, trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Jeśli jednak do czasu badania minęło tylko 12 godzin, to większość powinna zostać bez problemu wykryta.