Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Badania krwi na obecność narkotyków w Trójmieście

gdzie (w bydgoszczy lub trójmiescie) moge zrobic badania krwi na narkotyki; amfetamina, extazy i THC, jakie to badania(nazwa) ile kosztuja i ile sie czeka na wynik ? prosze o szybka odpowiedź
ponad rok temu

Jak wygląda mezoterapia igłowa twarzy i dekoltu?

Mgr Kamila Drozd Psycholog
80 poziom zaufania

Witam serdecznie!
Podstawowym materiałem biologicznym do oznaczania narkotyków jest mocz. Badanie substancji psychoaktywnych we krwi jest stosowane tylko w uzasadnionych przypadkach. Laboratoria wielu NZOZ oferują badanie moczu na obecność narkotyków. Diagnostyka laboratoryjna pozwala wykazać, czy narkotyki były przyjmowane, jakie narkotyki zażyto i określić ich stężenie. Nazwa badania laboratoryjnego zależy od ośrodka, w którym wykonuje się takie badanie, np. narkotyki pakiet – amfetamina, kokaina, morfina, THC; analiza moczu – narkotyki; narkotyki w moczu itp. Cena takiego badania waha się w granicach 30-60 zł. Wynik można odebrać nawet wieczorem tego samego dnia, kiedy oddawano materiał do badań. Obawiam się jednak, że trudno będzie Panu znaleźć laboratorium, które wykona badanie krwi na obecność narkotyków. Jeżeli interesują Pana badania na obecność narkotyków, może warto zadzwonić i zapytać u źródła, np. dzwoniąc do laboratoriów różnych NZOZ w Bydgoszczy.
Pozdrawiam!

Psycholog społeczny, autorka wielu publikacji dotyczących rozwoju osobistego oraz warsztatów z doradztwa zawodowego i komunikacji międzypłciowej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy