Badania krwi i brak apetytu u 6-miesięcznego niemowlaka

Mój syn 6 mies jest niejadkiem pediatra zaleciła morfologię z rozmazem neutr1,4, neutr%12,7,lym8,5 lym%76,2, hgb 13,0,hct37,8,mcv73,0,mch25,1plt340,mpv6,9 mikroskopowa ocena rozmazu granulocyty. obojętno.ojądrze podzielonym 10% limfocyty86% monocyty 4 żelazo w surowicy 61 . Jak odczytać te wyniki . Jakie wykonać jeszcze badania. Dodam że przed ciążą miałam toksopazmozę. Podczas badań w szpitalu okazało się ze ma wydłużone jelito i zaparcia przyjmuje laktulozę, debritat i lacidoenter.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

w wynikach nie ma niczego niepokojącego. Proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza kierującego. Jeśli jest niejadkiem może Pani sprawdzać czy w siatkach centylowych BMI dziecka mieści się w normie.

Pozdrawiam.