Badania krwi po operacji tarczycy

witam chcialam tylko szybko zapytac jestem po operacji tarczycy (rok temu) od jakiegos czasu mam spadek wbc 2.9 pozniej 3.9 nastepnie 5.2 a teraz znow 3.2 zeelazo tez dosc niskie bo tylko 11,bardzo prosze o odpowiedz co robic

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani w jakich jednostkach jest żelazo - umol/L czy ug/dl, co uniemożliwia interpretację. Wartość leukocytów także powinna być oceniona w oparciu o dane kliniczne oraz pozostałe parametry morfologii.