Badania krwi w 22 tygodniu ciąży

witam,jestem w 22,5tyg ciąży.Wczoraj robiłam badania i oto ich wyniki Erytrocyty 3,87 mln/µl 4 5,20 L Leukocyty 10,28 tys/µl 4 10,00 H Hemoglobina 11,8 g/dl 12 16,00 L Hematokryt 35,3 % 38 45,00 L oraz Glukoza w moczu 50mg/dl.Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, występuje u Pani według norm laboratoryjnych lekka niedokrwistość ale nie jest to stan wymagający włączenia leczenia farmakologicznego. Proszę o konsultacje z ginekologiem prowadzącym ciążę i proszę pomiędzy 24 a 28 tyg ciąży wykonać test OGTT. Pozdrawiam.