Badania moczu a planowanie ciąży

Witam Mam prośbę o interpretacje wyników Męża . Czy te wyniki dają nam szanse na zajście w ciąże. Wyniki: abstynencja płciowa: 7 dni objętość: 4,2 ml aglutynacja: 2B upłynnienie: zupełne kolor: mleczno -słomkowy lepkość:w normie ph: 7,4 liczba komórek okrągłych 2,2 x 10^6/ mL w tym liczba leukocytów: 0,2x10^/mL OCENA KONCENTRACJI koncentracja: 208,6 x 10^6/mL (>=15x10^6/mL) całkowita liczba w ejakulacie 876,2 x 10^6 (>=39x10^6) ŻYWOTNOŚĆ test eozyna-nigrozyna: 89,0% (>=58%) OCENA RUCH

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w opisie nie odniesienia do ruchu plemników i niestety nie można się odnieść.