Badania na potwierdzenie lub wykluczenie cholestazy

Jakie badania należy wykonac dla potwierdzenia lub wykluczenia cholestazy wewnątrzwątrobowej i jakie zewnątrzwątrobowej.Mam złośliwego raka żołądka z przerzutami do wątroby.Od kilku m-cy obficie w nocy się pocę.Ostatnio stwierdziłem b.jasny stolec.Dziękuję!

W takim wypadku powinno wystarczyć wykonanie USG jamy brzusznej, gdzie można ocenić szerokość i dróg żółciowych wewnątrz- i zewnątrzwątrobowych.