MR trzustki i stan po cholecystektomi

MR. Głowa trzustki i trzon prawidłowych wymiarów. Ogon trzustki powiększony 38 mm,bez zaburzeń sygnału(we wcześniejszym usg było wzmożona echogeniczność),po KREONIE ból ustępuje Stan po cholecystektomi. Drogi żółciowe wewnątrz i zewnątrzwątrobowe powiększone.Wątroba bez zmian ogniskowych podejrzanych o przerzut z widocznym obrzękiem wokół toru drenażu dróg żółciowych. Widoczny wariant rozwojowy śledziony z silnie wyrażoną szczeliną i gramem modelującym nerką lewą. Bardzo proszę interpretację.

Ale najpierw proszę napisać: skąd drenaż dróg żółciowych, jakiego to typu drenaż (proteza?) podczas jakiego zabiegu został wykonany? Bez dokładnych danych klinicznych i wywiadu nie zinterpretuje wyniku badania NMR.