Badania na toksoplazmozę podczas 10-tygodniowej ciąży

jestem w 10 tyg. ciąży i mam toxo IgG -47UL/ml dodatni oraz toxo IgM TV:1,10 dodatni czy to znaczy ze jestem chora na toxoplazmoze? Normy laboratorium to :TOXO IGG-0-4 UJEMNY OD 4-8 WATPLIWY POWYZEJ 8 DOATNI TOXO IGM NORMY LABOL. 0,55 UJEMNY OD 0,55-065 WATPLIWY OD 0,65 I W GÓRĘ DODATNI . BYŁAM u lekarza powiedział żę jest wszystko dobrze ale sie bardzo martwię chciała bym zasięgnąc opini innych lekarzy.Proszę pomożcie

Aleksander Ropielewski

Wyniki wskazują na świeży kontakt z patogenem, jednak decydujące są objawy klkiniczne.