Badania w kierunku toksoplazmozy w 11. tygodniu ciąży

Witam, w 11 tc robiłam badania na toxoplazmozę i wynik miałam IgG 42 (UJEMNY <4, WĄTPLIWY 4-<8, DODATNI >=8) a IgM 0,020(UJEMNY <0,55 WĄTPLIWY 0,55-<0,65, DODATNI >=0,65.)Teraz jestem w 37 tc i na wyniku jest napisane tylko że IgM DODATNI a zakres referencyjności powinien być ujemny co to oznacza??

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli teraz wyszło Pani IgM dodatni t powinno zostać włączone leczenie.
Pozdrawiam