Badania na toksoplazmozę w 11. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 11 tygodniu ciąży i niepokoja mnie dzisiaj odebrane wyniki badań na toxoplazmoze. Bardzo proszę o interpretację gdyż wizyte u swojej doktor prowadzacej mam dopiero w czwartek i boje sie czy nie powinnam zareagowac jakos wcześniej. Mianowicie: Toxoplazmoza igG X41. 302,2 U/ml Niereaktywne <1 Nieokreślone (1-30) Reaktywne >30 Toxoplazmoza igM X45 1,38 C0I Niereaktywne <0,8 Nieokreślone (0,8-1) Reaktywne >1 Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki mogą wskazywać na infekcje toxoplazmozą. Proszę koniecznie udać sie dolekarza prowadzącego ciąże,.