Badania profilaktyczne 2-letniego dziecka a prośba o diagnozę

Zrobiłem mojemu dzięcku badania profilaktyczne ma 2 lata chciałbym prosić o szybką diagnoze. ASPAT 47 ALAT 25 GLUKOZA 72 Leukocyty 6,8 tys/ul Erytrocyty 5,70 mln/ul Hemoglobina 11,9 g/dl Hematokryt 40 % MCV 70 fl MCH 20,9 pg MCHC 30 g/dl Płytki krwi 286 tys/ul Limfocyty 56,1 % Inne (Eo,Bazo,Mono) 10,4 % Neutrofile 33,5 % Limfocyty 3,8 tys/ul Inne (Eo,Bazo,Mono) 0,7 tys/ul Neutrofile 2,3 tys/ul RDW-CV 15,8 % PDW 13,4 % MPV 10,3 fl P-LCR 29 % OB 10 mm/h

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym wyniku nieprawidłowość stanowi nieco za wysoki ASPAT oraz erytrocyty, natomiast nieco obniżone MCH, MCHC oraz MCV. Ze względu na nieprawidłowości proszę skonsultować się z lekarzem pediatrą, który zinterpretuje wyniki w oparciu o dane kliniczne.