Badania przy śluzie w kale

dzien dobry mam pytanie a mianowice mam sluz na kale wzdecia czasami boli mie po lewej stronie bzuha sluz jest czasami zabarwiony kalem a czasami bialy oraz brozowy robilem badnie krwi utajnionej oraz morfologie i gastroskopie oraz badanie palcem w odbycie mialem zapalenie blony sluzowej zolontka wyszcuplalem oklo 14 gk .morfologia ok brak krwi w stolcu mam 24 lata czy moze to byc rak jakie badania jeszcze wykonac

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastrologa, który zleci niezbędne badania mające na celu ustalenie przyczyny dolegliwości. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.