Badanie awidności toksoplazmozy w 22. tygodniu ciąży

Witam proszę o interpretację wyników badań.Jestem w 22 tyg.ciąży mam problem z odczytaniem wyników awidnosci toxoplazmozy IgG.Mój wynik to 0,383 (0,2 niska awidnosc ,0,2-0,29 graniczna,0,3-wysoka)Co oznacza mój wynik czy mam powody do niepokoju o mnie i o moje maleństwo?

Magdalena Mroczek

Obecność przeciwciał IgG o wysokiej awidności, świadczy o odległym przebyciu zarażenia toksoplazmozą i wyklucza zarażenie pierwotne.