Badanie BHCG, test ciążowy a możliwość ciąży

Dzień dobry Ostatni okres skończył mi się 15 stycznia i od tego czasu jeszcze nie dostałam kolejnego. Ostatni stosunek płciowy odbył się 17 stycznia. Tydzień temu zrobiłam dwa testy ciążowe - obydwa wyszły negatywne. Dziś zrobiłam badanie beta-hcg we krwi i wynik prezentuje się tak: <1,20. Co to oznacza?

Aleksander Ropielewski

Brak ciąży. Proszę zgłosić się do ginekologa w celu ustalenia przyczyny braku miesiączki.