Badanie d-dimerów w 23. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 23 tyg ciązy, przy badaniu d-dimerów wyszedł wynik 1476ng/ml przy normie do 500ng/ml. Od początku ciąży brałam zastrzyki z Fraxiparie, w poniedziałek je odstawiłam, badania robione w czwartek tego samego tygodnia. Czy wynik jest prawidłowy czy nie? Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Poziom D-dimerów jest znacznie podwyższony, proszę zgłosić się na wizytę do swojego ginekologa.
Pozdrawiam