Badanie endometrium i brak okresu

witam. 13 wrzesnia powinnam dostac miesiaczke, jednak jej do tej pory nie dostalam. bylam u ginekologa, lkarz stwierdzil ze macica twarda natomiast endometrium powiekszone bo 8 mm, zrobilam test hcg-wynik ujemy, lekarz przepisal mi regevidon na wyolanie okresu jednak nie wiem co robic, czy potorzyc badanie hcg? czy cos jest nie tak z tym endometrium

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Po zakończeniu terapii konieczna będzie wizyta kontrolna.