Badanie estradiolu i testosteronu w 4. dniu krwawienia

witam otrzymałam dziś wyniki badan hormonów badanie było robione w 4 dniu krwawienia . Proszę o ich interpretacje Estradiol (E2) mój wynik : 56,40 pg/ml , Globulina wiazaca hormony płciowe (SHBG) (I83) mój wynik : 91,0 nmol/l ,Testosteron (TTE) mój wynik 31,0 ng/dl. dodam, że waże 53 kg mam 29lat i mam niedoczynność tarczycy .

Renata GrzechociĹska

Nie podała Pani norm obowiązujących dla laboratorium. Dla wartości referencyjnych wynik jest w normie.