Badanie histopatologiczne po obumarciu ciąży

Dzien dobry,6 wykryto obumarlaciaze i mialam wywolywanie poronienie i lyzeczkowanie macicy,dzis dostalam wynik badania histopatlogicznego ,fragmenty doczesnej,kosmki lozyskowe z cechami zwyrodnienia oraz masy krwotocznej,chcialabym sie dowiedziec co to znaczy,bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam Badanie potwierdza rozpoznanie ciąży. Obecne są elementy łożyska (kosmki i doczesna).