Wynik badania histopatologicznego po łyżeczkowaniu macicy

witam proszę mi przetlumaczyc wynik badania histopatologicznego po łyżeczkowaniu macicy tzn fragmentu łożyska " Decidua Cum Necrosi Focali et haemorrhagiae , villi " proszę mi powiedziec czy to cos poważnego ii czy wogole bede mogla jeszcze zajśc w ciaże :( bo bardzo sie martwię

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wynik to doczesna z ogniskową martwicą i krwotokami oraz kosmki. Są to elementy łożyska więc rozpoznanie nie budzi niepokoju.