Decidua cum necrosi focali et haemorrhagiae, villi w wyniku badania histopatologicznego po łyżeczkowaniu jamy macicy

witam prosze mi przetlumaczyć wynik histopatologiczny po łyżeczkowaniu miałam ten zabieg w 12 tyg ciązy ..ponieważ okazało się że przestało serduszko bić ... proszę mi powiedzieć czy to coś poważnego i czy bedę mogła jeszcze zajśc w ciąże " Decidua cum necrosi focali et haemorrhagiae , villi " proszę o pilną odp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tłumaczenie rozpoznania brzmi:
Doczesna z ogniskową martwicą i krwawieniem, kosmki.
Na podstawie samego wyniku badania histopatologicznego nie można wskazać przyczyny poronienia oraz określić ewentualnego rokowania przy przyszłych ciążach. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.