Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Decidua et villi placentae cum necrosi et inlammatione

Dzień dobry mam pytanie odnośnie wyniku badania histopatologicznego po łyżeczkowaniu proszę o interpretację: Decidua et villi placentae cum necrosi et inlammatione.Czy jest tu rozpoznana przyczyna obumarcia płodu?Pytam się gdyż pierwszą ciąże przeszłam wzorowo a drugą w 10 tyg przestało bić serce i matrwie się czy będe miała jeszcze dzieci. Proszę o odpowiedz
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Rak pęcherza moczowego

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Dzień dobry, opis badania patomorfologicznego stwierdza jedynie obecność martwych pozostałości łożyska, bez podania przyczyny poronienia. Na podstawie samego opisu badania nie można stwierdzić szans na powodzenie kolejnej ciąży, ale z reguły 1 przebyte poronienie nie wpływa na możliwość posiadania potomstwa w przyszłości (zwłaszcza wobec już jednej ciąży zakończonej urodzeniem dziecka).

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy