Jak zrozumieć taki wynik histopatologiczny?

Witam, proszę o przetłumaczenie wyniku histopatologicznego Villi placentares et decidua cum necfrotisatione et supputatione focale. Fragmenta endometrii cum signis phaenomeni Arias-Stella. Z góry serdecznie dziękuję

Objaw Arias-Stella; kosmki doczesnej i łożyska z martwicą ropną. Reakcja Arias-Stella-to przemiana doczesnowa endometrium-proces Arias-Stella oznacza komórki endometrium zmienione pod wpływem hCG