Chorionici cum degeneratio hydropica focale w wyniku badania histopatologicznego

Witam, bardzo proszę o przetłumaczenie wyniku histopat. jestem po łyżeczkowaniu, 9 tydzień. Villi chorionici cum degeneratio hydropica focale, decidua suppurans et necroticans syndroma Arias-Stella endometrii focale. Bardzo dziękuje za odpowiedz.

Po prostu wyszło że była Pani w ciąży.
Reactio Arias-Stella- to przemiana doczesnowa endometrium-proces Arias stella oznacza komórki endometrium zmienione pod wpływem beta hCG. Jak to przy ciąży bo gonadotropina oddziałuje na wyściółkę macicy, charakterystyczny dla każdej ciąży i nic niepokojącego.

degeneratio hydropica focale, - Zwyrodnienie wodniakowe kosmków.
Groźnie brzmi - ale nie jest to żadna wada genetyczna czy wrodzona.