Badanie hormonów tarczycy i krwi u 3,5-letniego dziecka

Witam mam syna w wieku 3.5 roku zrobilam mu badanis i sa dla mnie trochr niepokojace prosze o pomoc Tsh 0.3535 , fT3 3.681 , fT4 1.062 WBC 5.6 HGB 10.6 RDW 15.9 Monocyty 7 W obrazie krwi dość znaczna anizocytoza i hypochromia erytrocytow Prosze o pomoc dziecko 19 lipca idzie na usuniecie trzeciego migdala bo jest przerosniety

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiazujacych w danym laboratorium nie mozna się wypowiedzieć. proponuję udac się do lekarza pediatry.