Badanie IgE D.pt u 4-latka

dzień dobry, odebrałam dzisiaj wynik mojego 4-letniego synka. Wyszło mu, że IgE D.pt wynosi 50,3 (5 klasa) oraz IgE D.f to 29,10 (4 klasa). Proszę o interpretację.

Wyniki kwalifikują do immunoterapi swoistej odczulania. Wiek pozwala tylko na rozpoczęcie doustnej całorocznej immunoterapii. Ale nie wiemy jakie są objawy ...to jest najważniejsze...jak ich nie ma nie ma strachu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien zinterpretować specjalista alergolog.