Badanie kału u niemowlaka a nietolerancja na laktozę

witam prosze o interpretacje wyniku kalu mojej 3 tyg coreczki boli ja brzuszek i ma wzdecia KAŁ-BAD.OGÓLNE (KAŁ) [A23] PB 04-18 wyd.1/2006 pH 5,0 Ciała redukujące 1% Ziarna skrobii NIEOBECNE WPR Tłuszcze obojętne DOŚĆ LICZNE WPR Kwasy tłuszczowe NIEOBECNE WPR Włókna mięsne NIEOBECNE WPR Data/godzina : 19-06-2015/16:46 Sprawozdanie autoryzował (*): mgr czy majac takie wyniki - mala ma nietolerancje na laktoze ? :(

Aleksander Ropielewski

Na podstawie powyższego badania nie można wykluczyć nietolerancji laktozy (zbyt niskie pH świadczące o nietolerancji węglowodanów).