Jak interpretować wynik badania na nietolerancje laktozy u noworodka?

Moja córeczka urodziła się 13.09.2017 r. Zlecono nam badanie na nietolerancję laktozy. Oto wyniki: KAŁ-BAD.OGÓLNE (KAŁ) [A23] pH 5,5 Ciała redukujące 1% Ziarna skrobii NIEOBECNE WPR Tłuszcze obojętne NIELICZNE WPR Kwasy tłuszczowe NIEOBECNE WPR Włókna mięsne NIEOBECNE WPR Proszę o interpretacę.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Proponuje wykonać oznaczenie kontrolne i wizytę u lekarza pediatry