Badanie krwi na CA-125 u kobiety

Jestem kobietą w wieku 48 lat.W dniu 22,09,2015 roku robiłam badanie krwi na CA-125.Wynik wyszedł 18,73 U/ml. Czy w moim wieku jest to dobry wynik?

Nie znam stanu ogólnego Pani zdrowia ani dlaczego bylo robione badanie - normy wyników są różne w zależności od podejrzewanej lub przebytej choroby!!! Proszę omówić sprawę z lekarzem , który zlecił badanie! zż