Wyniki badania krwi po jej oddaniu

Witam! Oddawałam ostatnio krew. Ze Stacji Krwiodawstwa otrzymałam dzisiaj wyniki badań. W zasadzie wszystkie w porządku za wyjątkiem: LYM% 46,2 MON% 11,6 NEU% 38,9 LYM (tys/ul) 1,8 MON (tys/ul) 0,4 NEU (tys/ul) 1,48 Komentarz na wyniku badania NEUTROPENIA Proszę o bliższe informacje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, neutropenia to stan polegający na obniżeniu liczby granulocytów obojętnochłonnych. Zalecałbym powtórzenie badania za 3 miesiące i wizytę u lekarza rodzinnego i w razie utrzymywania się podobnego stanu wizytę u hematologa. Pozdrawiam.