Badanie moczu przy źle funkcjonujących jajnikach

Proszę o interpretacje wynikow moczuprzejrzystosc lekko metny barwa żółty ciężar>=1,030(1,0150-1,03gml ph5,5(5-7)glukoza nieobecna ketony5(max5)urobilinogen w normie bilirubinanieobecne białko nieobecne azotyny nieobecne krew w normie leukocyty w normie nabłonkiem plaskie d.liczneleukocyty 1-3(0-5) pasma śluzu liczne bakterie dużo liczne dodam ze mam złe funkcjonujące jajniki i torbiele czekam na wizytę i chciałam sie zorientować odnośnie wynikow z góry dziękuje za odp

W pierwszej kolejności myśleć trzeba o zakażeniu układu moczowego (jeżeli mocz pobrano właściwie do badania. Utrudnia interpretację wyniku nieużywanie przez Panią przecinków, przez to staje się on nieczytelny. Proszę udać się z wynikiem do lekarza rodzinnego.