Badanie morfologii krwi u 27-letniej kobiety po porodzie
Prosze o interpretacje wynikow. Kobieta lat 27, waga 50kg, 1 raz rodzilam naturalnie. Usg brzucha ok, widoczne triady. Proby watrobowe GGTP 106 (norma 9-36), CRP 1,03 (norma 0,00-0,50), zelazo 42 (norma 50-170), CA19-9 9,20(norma 0,00-37,00), WBC 2,7(4,00-10,00),NEUT1,11(1,3-6,0), MONO 16(1-10), HEMATOKRYT 36,7(37-47), PLYTKI KRWI 127(140-400), MPV 13,4(7,5-12,5), P-LCR 50,2(13-43), PDW 17,9 (9-17). Gastroskopia ok. Lekarz chcial mi dac zielona karte. O czym swiadcza wyniki?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie wrócić do lekarz i kierować się jego zaleceniami. Bez poznania wywiadu, badania lekarskiego oraz występujących objawów trudno jest coś więcej powiedzieć. Zaburzenia w morfologii mogąc świadczyć o niewydolności szpiku kostnego. Konieczne jest szerszą diagnostyka.