Badanie MR u dziecka
Witam! B.prosze o pomoc w interp. wyniku mr 6 dzieckaNiespecyficzne nawarstwienie okostnowe w dalszej części trzonu strzałki, głównie na powierzchni bocznej, rozciągające się na dł. ok 9cm. W badaniu wykazano wyraźne wzmocnienia okostnej na tym poziomie. Obraz MR może odpowiadać zmianom w przebiegu nieswoistego zapalenia, należy brac pod uwagę zmiany odczynowe po urazie i w dalszej kolejności proces neo. Nie wykazano guza w tkankach miękkich ani innych zmian patologicznych w zakresie badania

KOBIETA, 13 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Interpretacja wyniku badania należy do lekarza kierującego na badanie. Dlatego sugeruję udać się do lekarza zlecającego badania w celu konsultacji oraz ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.