Badanie po kuracji Izotretynoiną

Witam , czy jest jakies badanie , które mozna wykonac jakis czas po kuracji izotretynoiną w celu wykazania czy lek nadal znajduje sie w organizmie? Z tego co się orientuję jest to pochodna witaminy "A "wiec czy badanie na ilosc witaminy "A" bedzie pomocne ? Czy są jakies inne metody aby to sprawdzic?Bylabym wdzieczna za odpowiedz , pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A co Panią niepokoi iż chce Pani oznaczać tego typu parametry.